Ecolunes – Toilet Cleansing Gel

1,100 Lekë

Xhel pastrues 100% natyral për tualetin

Përshkrimi i Produktit

Ecolunes Toilet Cleansing Gel

Toilet Cleansing Gel është xhel për pastrimin e tualetit, i projektuar me agjentë të fuqishëm pastrimi me origjinë 100% bimore për të hequr njollat ​​më të vështira.

 • Prodhuar me agjentë pastrimi me origjinë bimore
 • Formulë e fuqishme dhe efektive
 • Miratuar nga AlergyCertified Danimarkë
 • Çertifikuar nga ICEA
 • Produkt vegan pa aromë, ngjyrues, paraben, alkool etilik, metilizotiazolinone dhe formaldehid
 • Nuk është testuar te kafshët

Udhëzime mbi përdorimin

Përhapeni produktin nëpër aksesorët e tualetit. Me anë të furcës fërkojeni dhe lijeni për disa minuta produktin të veprojë. Më pas shpërlajeni. Në rast kontakti në sy, shpërlajeni menjëherë me ujë.

Firma

Ecolunes

Mosha

0m+

Forma

Shishe

Sasia

500ml

Aqua, Citric acid, Caprylyl Glucoside, Sodium Citrate, Glycerin, Lactic Acid, Xantham Gum, non-ionic surfactans

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ecolunes – Toilet Cleansing Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART