Ecolunes – Spray për heqjen e njollave tek rrobat

900 Lekë

Ecolunes Stain Remover

Përshkrimi i Produktit

Ecolunes – Spray për heqjen e njollave tek rrobat

Heqësi i njollave është i formuluar posaçërisht me agjentë aktivë të fuqishëm me origjinë bimore për të trajtuar edhe njollat më të vështira.

 • Me fuqinë pastruese të oksigjenit
 • Formulë e fuqishme kundër njollave
 • Nuk është testuar në kafshë
 • Heq njollat e forta
 • Miratuar nga AllergyCertified Danimarka
 • Certifikuar nga ICEA
 • Te prodhuara ne Itali

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkateni mbi njollë dhe lëreni të qëndrojë për 5 minuta. Lajeni me detergjent larës. Mos e lini produktin të thahet mbi veshje. Provojeni në një zonë që nuk bie në sy përpara përdorimit.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Ecolunes

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

300ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ecolunes – Spray për heqjen e njollave tek rrobat”

LART