Ecolunes – Pastrues lodrash & sipërfaqesh

900 Lekë

Ecolunes Toy &  Surface Cleaner

Përshkrimi i Produktit

Ecolunes pastrues lodrash & sipërfaqesh

Pastruesi i lodrave dhe sipërfaqeve Ecolunes është projektuar për pastrim të butë të lodrave, karrigeve, tavolinave dhe të gjitha sipërfaqeve me të cilat fëmija juaj bie në kontakt. Formula inovative përdor fuqi pastruese me origjinë bimore për të pastruar të gjitha sipërfaqet pa lënë mbetje të dëmshme për bebet.

 • Formulua me agjentë pastrimi me origjinë bimore
 • Nuk është testuar në kafshë
 • Heq në mënyrë efektive njollat, papastërtitë dhe yndyrnat
 • Miratuar nga AllergyCertified Danimarkë
 • Çertifikuar nga ICEA Italy 99.5% e përbërësve me origjinë natyrale
 • E përshtatshme nga 0 muaj+
 • Prodhuar në Itali.

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkateni direkt në sipërfaqe ose lodër. Fshijeni me një leckë të pastër.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Ecolunes

Mosha

0m+

Forma

Shishe me spray

Sasia

300ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ecolunes – Pastrues lodrash & sipërfaqesh”

LART