Ecolunes – Larës rrobash për bebe

1,300 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Ecolunes Laundry Detergent 

I krijuar posaçërisht për lëkurën delikate të bebeve, detergjenti Ecolunes për larjen e rrobave është i fortë ndaj njollave, ndërsa është në të njejtën kohë i butë me lëkurën e bebes.

 • Përmban agjentë pastrimi me origjinë bimore
 • I fortë me papastërtitë + njollat, i butë për lëkurën
 • Nuk është testuar kurrë në kafshë
 • Projektuar për lavatriçe dhe larje me dorë
 • Testuar dermatogjikisht në lëkurë të ndjeshme
 • Miratuar nga AllergyCertified Danimark
 • Certifikuar nga ICEA
 • Pa parfum, ngjyrues,paraben, alkool etilik

Udhëzime mbi përdorimin

Për larje me dorë dhe në lavatriçe. I përshtatshëm për ngjyra dhe rroba të bardha. Shtoni dozën e rekomanduar në shpërndarësin e lavatriçes suaj. Ndani të bardhat nga ngjyrat dhe lani sipas udhëzimeve në etiketën e kujdesit të rrobave.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Ecolunes

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

1L

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ecolunes – Larës rrobash për bebe”

LART