Zbritje

Ecolunes – Larës për biberonët dhe enët e bebes

900 Lekë1,125 Lekë

(Baby Bottle + Dish Liquid)

Përshkrimi i Produktit

Baby Bottle + Dish Liquid

E krijuar posaçërisht për pastrimin e butë të shisheve dhe aksesorëve të bebeve, formula me energji bimore pastron në mënyrë efektive pa mbetje të dëmshme.

 • E formuluar me agjentë pastrimi me origjinë bimore
 • Formulë pak shkumuese
 • Nuk është testuar kurrë në kafshë
 • Testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme
 • Miratuar nga AllergyCertified Danimarka
 • Certifikuar nga ICEA
 • Prodhuar ne Itali
 • Nuk përmban fragrance, paraben, ngjyrues, alkool etilik, metilizotiazolinone, formaldehid

Info. Shtesë

Firma

Ecolunes

Mosha

Fëmijë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

500ml, 750ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ecolunes – Larës për biberonët dhe enët e bebes”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART