- 10%

Ecolunes – Larës frutash & perimesh

Original price was: 1,000 Lekë.Current price is: 900 Lekë.

Ecolunes Fruit & Vegetable Wash

Përshkrimi i Produktit

Ecolunes Larës frutash & perimesh

Larësi i  frutave dhe perimeve është e formuluar posaçërisht me agjentë aktivë të fuqishëm me origjinë bimore për të pastruar tërësisht produktet e freskëta.

 • Formuluar me agjentë pastrimi me origjinë bimore
 • Heq në mënyrë efektive papastërtitë, dyllin dhe ndotësit e tjerë
 • Nuk është testuar në kafshë
 • Nuk lë pas shije apo aromë.
 • Miratuar nga AllergyCertified Danimarkë
 • Çertifikuar nga ICEA Italy 99.5% e përbërësve me origjinë natyrale
 • I përshtatshëm nga 0 muaj+
 • Prodhuar në Itali.

Udhëzime mbi përdorimin

Hidhni 10 ml nga larës në 1 litër ujë dhe zhytni perimet ose frutat për 6-10 minuta dhe me pas i nxirrni.

 

Firma

Ecolunes

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

500ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ecolunes – Larës frutash & perimesh”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART