Ecolunes – Dishwashing Liquid

1,000 Lekë

Detergjent lëng 100% natyral për larjen e enëve

Përshkrimi i Produktit

Ecolunes Dishwashing Liquid

Dishwashing Liquid është një detergjent i lëngshëm 100% natyral për larjen e enëve kundër yndyrës dhe ushqimit të tharë për të patur enë të pastra pa njolla dhe të shndritshme.

 • Me agjentë pastrimi me origjinë bimore
 • Vepron kundër ushqimit të tharë por njëkohësisht i butë me lëkurën
 • Miratuar nga AllergyCertified Danimarkë dhe çertifikuar nga ICEA
 • I lehtë në përdorim
 • Produkt vegan pa aromë, ngjyrues, paraben, alkool etilik, metilizotiazolinone dhe formaldehid
 • Nuk është testuar te kafshët

Udhëzime mbi përdorimin

Hidheni direkt në sfungjer të pastër ose në lavaman. Lani enët dhe shpërlajini tërësisht.

Nuk rekomandohet përdorimi në pjatalarëse.

Firma

Ecolunes

Mosha

0m+

Forma

Shishe me pompë

Sasia

500ml

Aqua (Water) 80-90%, Sodium Coceth Sulfate 5-10%, Lauryl/Myristyl Glucoside 1-5%, Sodium Chloride 1-5%, Cocamidopropyl Betaine 0-1%, Lactic Acid 0-1%, Levulinic Acid 0-1%, Potassium Sorbate 0-1%, Sodium Levulinate 0-1%, Glycerin 0-1%

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ecolunes – Dishwashing Liquid”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART