Ecolunes – Bathroom Cleansing Mousse

1,200 Lekë

Detergjentë në formë shkume për pastrimin e tualetit

Përshkrimi i Produktit

Ecolunes Bathroom Cleansing Mousse

Bathroom Cleaning Mousse përdor agjentë me prejardhje bimore ekologjike që janë veprues kundër njollave të tualetit, papastërtive dhe delikate në shtëpinë tuaj.

 • Prodhuar me përbërës pastrues me origjinë 100% bimore
 • Formulë e fuqishme dhe efektive
 • Ideal për pastrimin e paisjeve të tualetit
 • Miratuar nga AlergyCertified Danimarkë
 • Çertifikuar nga ICEA
 • Produkt vegan pa aromë, ngjyrues, paraben, alkool etilik, metilizotiazolinone dhe formaldehid
 • Nuk është testuar te kafshët

Udhëzime mbi përdorimin

Spërkateni produktin në sipërfaqen e tualetit. Fërkojeni me një leckë ose një sfungjer të lagur. Lëreni të veprojë për disa minuta. Në fund shpërlajeni me ujë të bollshëm. Në rast kontakti në sy, shpërlajeni menjëherë me ujë.

Firma

Ecolunes

Mosha

0m+

Forma

Shishe me spray

Sasia

500ml

Aqua, Citric acid, Caprylyl Glucoside, Sodium Citrate, Sodium C8-C10 Alkyl Sulfate, Anionic surfactans, non-ionic surfactans

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ecolunes – Bathroom Cleansing Mousse”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART