- 30%

Nuxe – Ujë demakiazhues me petale trëndafili

1,540 Lekë

Eau démaquillante Micellaire aux Pétales de Rose

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Nuxe – Ujë demakiazhues me petale trëndafili

Pastroni çdo gjurmë të fundit të papastërtive ditore me ujin pastrues Nuxe. Kjo përzierje tepër hidratuese eliminon papastërtitë nga lëkura dhe është  mjaft e butë për sytë dhe buzët.

Shijoni një aromë te këndshme që jo vetëm pastron papastërtitë e përditshme por edhe hidraton lëkurën tuaj duke siguruar freski dhe gjallëri.

Rezultati: Fytyrë dhe sy të demakiazhuar në mënyrë prefekte, lëkurë e pastër dhe e tonifikuar.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mënyrë të barabartë në të gjithë fytyrën, qafë dhe dekolte, në mëngjes dhe në darkë.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

Aqua/Water Butylene Glycol Polysorbate 20 Poloxamer 184 Sodium Chloride Disodium Phosphate Allantoin Benzyl Alcohol Cetrimonium Bromide Citric Acid Chlorhexidine Digluconate Potassium Sorbate Sodium Benzoate Rosa Damascena Flower Oil Camellia Sinensis Leaf Extract Bht Rosa Alba Flower Extract Rosa Hybrid Flower Extract Citronellol

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Ujë demakiazhues me petale trëndafili”

LART