- 15%

Nuxe – Shkumë pastruese me petale trëndafili.

1,998 Lekë 2,350 Lekë

Eau de Mousse Micellaire aux Pétales de Rose.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Fytyrë – Lëkura te ndjeshme, normale në mîkse
Forma më e bute në trajtë shkume që pastron dhe purifikon butësishte dhe lëkurat më të ndjeshme falë teknologjisë micelare dhe pa sapun.
Një koncentrat i çmuar natyral, aplikohet në fytyrë të lagur, masazhohet dhe më pas shplahet.

Rezultati: Lëkurë e pastër, e bute dhe komforte. Në pamje lëkurë më e qartë.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Sasia

150ml

Forma

Flakon me pompë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Shkumë pastruese me petale trëndafili.”

LART

×