Easytattoo – Krem riparues (20 bustina)

3,000 Lekë

(4ml x 20 bustina)

Përshkrimi i Produktit

Krem me bazë pantenoli i formuluar spcifikisht për nxitjen e riparimit të lëkurës pas bërjes së tatuazheve.

Për më tepër formula ndihmon reduktimin e irritimeve dhe kruarjeve. Nuk ngjit dhe nuk lë njolla.

Pantenoli është një nga vitaminat B të nevojshme për organizmin. Nxit shërimin dhe qetëson lëkurat e irrituara dhe të skuqura.

Udhëzime mbi përdorimin

Nuk është i nevojshëm aplikimi i një sasie të madhe kremi për rezultate optimale. Masazhimi i kremit nxit një përthithje më të mirë të kremit për një shërim më të shpejtë.

Riaplikojeni 3-4 herë në ditë për të paktën 10 ditë pas bërjes së tatuazhit.

Firma

Easytattoo

Mosha

Të gjithë

Forma

Bustina

Sasia

20, 4ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Easytattoo – Krem riparues (20 bustina)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART