EasyTattoo – Easypiercing Saline Solution

600 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Easypiercing Saline Solution

Destinuar për shpëlarjen e përditshme të vendit të shpimit, solucioni i kripur Easypiercing optimizon hidratimin e plagës.
Falë veprimit shpërndarës të spray, ai ofron një efekt më të madh se sa një dozë unike e lëngshme.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Filloni duke larë duart tuaja me kujdes dhe shpëlajini me ujë të pastër.
 • Spruconi solucionin fiziologjik Easypiercing në një tampon pambuku, pastroni vendin e shpimit duke e lëvizur me delikatese piercing/aksesorin tuaj.
 • Fshijeni me kujdes me një pambuk tjetër.
0/5 (0 Reviews)
Firma

Easytattoo

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

50 ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “EasyTattoo – Easypiercing Saline Solution”

LART