Easy Mom Vagaline – trajtim bimor për të vjellat gjatë shtatzanisë

1,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Easy Mom Vagaline

Shijoni javët e para të shtatëzanisë me Easy Mom Vagaline. Një kombinim natyral i ekstrakteve të xhenxhefilit (Zingiber oifficinale), barit të bletës (Melissa officinalis), sherebelës (Salvia officinalis), vajrave nga gjethet e mjedrës (Carum carvi) dhe mentes (Mentha piperita), një bekim i vërtetë për gratë shtatzëna. Ky suplement ushqimor  ju lehtëson nga ndjesia e të përzierave dhe të vjellave gjatë periudhës së shtatëzanisë.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni 1 tabletë në ditë në mëngjes me një gotë ujë, menjëherë pas zgjimit.
Këshillohet të shmangni aromat e forta, të hani më shpesh, të shmangni qendrimin me stomakun bosh.

Firma

3 Chenes Laboratoires

Mosha

Të gjithë

Forma

Tableta

Sasia

15 Tableta

Carum carvi (rasca) , Melissa officinalis (honeysuckle) , Mentha piperita (mint) , Salvia officinalis (sage) , Zingiber officinale (ginger, ginger)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Easy Mom Vagaline – trajtim bimor për të vjellat gjatë shtatzanisë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART