Eagle Biotech – Immuvid

(1 përshtypje mbi produktin)

2,950 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Eagle Biotech – Immuvid

 • Immuvid indikohet në rast të gripit, sëmundjeve sezonale dhe infeksioneve virale të llojeve të ndryshme.
 • Immuvid mbështet mbrojtjen imune të fëmijës.
 • Immuvid parandalon dhe kundërvepron përhapjen e viruseve, baktereve dhe infeksioneve dhe mbështet mbrojtjen natyrale të trupit.
 • Immuvid ka një veprim probiotik në nivel gastrointestinal dhe rikthen ekuilibrin e duhur të florës bakteriale të zorrëve.

Immuvid rekomandohet ne te gjitha rastet e :

– Infeksioneve bakteriale.

– Infeksioneve virale dhe oportuniste .

– Diarretë akute / Kronike

– Diarretë pas Antibiotiko-Terapisë.

– Imunomodelues/Imunostimulues

– Anemi / Anemi sideropenike.

Udhëzime mbi përdorimin

Rekomandohet përodirmi i 10 pikave në ditë.
Para përodirmit flakoni duhet tundur mirë.

Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar. Mbajeni larg fëmijëve më të vegjël se tre vjeç.

Suplementet ushimore nuk janë zëvëndësues të një diete të larmishme , ekuilibruar dhe të një jetese të shëndetshme.

Duhet ruajtur në nje vend të freskët dhe të thatë.

 

Firma

Eagle Biotech

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

12ml

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Eagle Biotech – Immuvid
 • .

  Shum i mire

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART