Eagle Biotech – D3 + K2

1,850 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Eagle Biotech – D3 + K2

Suplement ushqimor me përmbajtje Vitaminë D3, Vitaminë K2 dhe DHA.

Indikacionet

Firma

Eagle Biotech

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pikatore

Sasia

12ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Eagle Biotech – D3 + K2”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART