Durex – Settebello Classico

600 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Kondomët Durex Settebello janë të përshtatshëm për ato që kërkojnë rehati, mbrojtje, siguri dhe rezistencë pa kërkesa të tjera. Dizenjuar për persona që duan të kryejnë marrëdhenie pa hequr dorë nga kënaqësia. I përshtatshëm për përmasat standarte.

Veçoritë e produktit

 • Kondomë transparentë me formë anatomike
 • Rezistent
 • I pajisur me rezervuar
 • Rrezik i minimizuar për rrëshkitje aksidentale
 • Të testuar për siguri maksimale
 • Garantojnë ndjeshmëri të plotë
 • E përbërë nga Latex (gomë natyrore)
 • Gjerësia 52mm
 • Trashësia 0.075mm
 • Gjatësia 178mm
Privatësi e plotë e dërgesës
Korrieri nuk është në dijeni të përmbajtjes së dërgesës dhe pakoja është e mbyllur në mënyrë të tillë që asnjë prej produkteve që përmban të mos jetë i dukshëm.
Kujdes
Vetëm për një përdorim. Të ruhet në temperaturë nën 3o°C. Nëse përdoret siç duhet është mjaft efikas në shmangjen e shtatzanive të padëshiruara dhe në parandalimin e transmetit të SST (sëmundjeve seksualisht të transmetueshme). Pavarësisht kësaj asnjë metodë kontraceptive nuk garanton 100% efektivitet.

 

Firma

Durex

Forma

Kondom

Sasia

12

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Durex – Settebello Classico”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART