Durex – Sensation

250 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Kondomë Durex Sensation falë qindra të ngriturave që kanë në të gjithë gjatësinë e tyre ofrojnë stimulim dhe intensitet të shtuar.

Veçoritë e produktit

 • Qindra të ngritura në teksturën e kondomit
 • Formë e rehatshme dhe që vendoset me lehtësi
 • E testuar dermatologjikisht
 • 100% e testuar elektronikisht
 • Gjerësia 52.5mm
Privatësi e plotë e dërgesës
Korrieri nuk është në dijeni të përmbajtjes së dërgesës dhe pakoja është e mbyllur në mënyrë të tillë që asnjë prej produkteve që përmban të mos jetë i dukshëm.
Kujdes
Vetëm për një përdorim. Të ruhet në temperaturë nën 3o°C. Nëse përdoret siç duhet është mjaft efikas në shmangjen e shtatzanive të padëshiruara dhe në parandalimin e transmetit të SST (sëmundjeve seksualisht të transmetueshme). Pavarësisht kësaj asnjë metodë kontraceptive nuk garanton 100% efektivitet.

 

Firma

Durex

Forma

Kondom

Sasia

3

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Durex – Sensation”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART