Durex – Saucy Strawberry xhel lubrifikant

600 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Durex Play Saucy Strawberry është një xhel i butë lubrifikues me shije frutash (pa sheqer). Përveç aromës dhe shijes së këndshme të luleshtrydhes ndihmon në:

 • Lehtësimin e tharjeve vaginale
 • Uljen e diskomfortit
 • Krijimin e një ndjesi sensuale për të dy partnerët.

 • Me shije luleshtrydhe
 • Ky lubrifikant është i tretshëm në ujë dhe lehtësisht i pastrueshëm
 • Nuk është i ngjitshëm
 • Cilësi e garantuar Durex

Udhëzime mbi përdorimin

Hapni kapakun, shtrydhni tubetin me lehtësi dhe aplikoni xhelin kudo që të keni dëshirë (mund të përdoret gjatë seksit oral, vaginal apo anal). Nëse keni nevojë për më shumë mos hezitoni. Mund ta përdorni Durex Play™ Cheeky Cherry me të gjithë kondomët mjafton ta aplikoni kur kondomi është i vendosur. Mund të përdoret deri në 3 muaj pas hapjes.

Privatësi e plotë e dërgesës
Korrieri nuk është në dijeni të përmbajtjes së dërgesës dhe pakoja është e mbyllur në mënyrë të tillë që asnjë prej produkteve që përmban të mos jetë i dukshëm.
Kujdes
Dhe pse është i sigurtë për tu konsumuar ky nuk është një ushqim. Nuk është një kontraceptiv. Lubrifikantët Durex Play mund të ngadalësojnë spermën, mund ti shmangni nëse po tentoni një shtatzani.
Firma

Durex

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Durex – Saucy Strawberry xhel lubrifikant”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART