Durex – Mutual Pleasure

250 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Kondomët Durex Mutual Climax janë të dizenjuar për një eksperiencë intensive për të dy partnerët. Kondomi ka nervatura dhe pika për të nxitur partneren dhe një lubrifikant në anën e brendshme për të ngadalësuar partnerin.

Veçoritë e produktit

 • Lubrifikanti përmban 5% benzokainë (anestezik) për të zgjatur klimaksin.
 • Përmban narvatura dhe pika për të nxitur klimaksin e partneres
 • Formë e rehatshme dhe që përshtatet
 • E përbërë nga Latex (gomë natyrore)
Privatësi e plotë e dërgesës
Korrieri nuk është në dijeni të përmbajtjes së dërgesës dhe pakoja është e mbyllur në mënyrë të tillë që asnjë prej produkteve që përmban të mos jetë i dukshëm.
Kujdes
Vetëm për një përdorim. Të ruhet në temperaturë nën 3o°C. Nëse përdoret siç duhet është mjaft efikas në shmangjen e shtatzanive të padëshiruara dhe në parandalimin e transmetit të SST (sëmundjeve seksualisht të transmetueshme). Pavarësisht kësaj asnjë metodë kontraceptive nuk garanton 100% efektivitet.

 

Firma

Durex

Forma

Kondom

Sasia

3

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Durex – Mutual Pleasure”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART