Durex – Feel Lube

700 Lekë

Xhel lubrifikant Durex me bazë uji

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Durex – Feel Lube

Durex Feel Lube, është një xhel dhe lubrifikant i lehtë dhe i butë me bazë uji që ju ndihmon ju dhe partnerin tuaj në një eksperiencë intensive sensuale duke shtuar kënaqësinë.

Përmban një përzierje përbërësish të formuluar posaçërisht për të përmirësuar kontaktin dhe për rehati maksimale. Është i tretshëm në ujë, lahet lehtësisht dhe i përshtatshëm për marredhënie vaginale, anale dhe orale. Lubrifikantët Durex mund të lehtësojnë thatësinë vaginale dhe shqetësimet e tjera intime.

I përshtatshëm për përdorim me kondomët e tjerë. Jo i yndyrshëm dhe nuk ngjit, nuk lë njolla apo shenja.

Udhëzime mbi përdorimin

Hapni kapakun, rrotulloni pompën për t’u hapur, shtrydhni butësisht dhe përhapni xhelin në zonat e dëshiruara të trupit. Ri-aplikoni sa herë të jetë e nevojshme. Lubrifikantët Durex janë formulë e sigurtë për t’u përdorur në të gjithë trupin si dhe të sigurtë për t’u konsumuar.

Kujdes! Produkti nuk është kontraceptiv dhe nuk përmban spermicid. Lubrifikantët Durex mund të ngadalësojnë spermën. Shmangni kontaktin me sytë. Nëse keni irritim, ndaloni përdorimin. Shmangni përdorimin nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji, përveç rasteve kur rekomandohet nga mjeku juaj. Rekomandohet të përdoret brenda tre muajve nga hapja. Të mbahet larg fëmijëve.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Durex

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50 ml

Aqua, Propylene Glycol, Glycerin, Carbomer, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Benzoic Acid, Citric Acid

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Durex – Feel Lube”

LART