Durex – 2in1 Lubrifikant me Aloe Vera

990 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Xheli lubrifikues Durex Play me Aloe Vera delikat me lëkurën është ideal për masazhimin e lëkurës po ashtu dhe për përdorim në zonat intime.  Falë përbërjes me Aloe Vera ka veti ushqyesi dhe hidratuese për lëkurën. Gjithashtu lubrifikon zonat intime duke ndihmuar në:

 • Lehtësimin e tharjeve vaginale
 • Uljen e diskomfortit
 • Krijimin e një ndjesi sensuale për të dy partnerët.

Veçoritë e produktit

 • Promovon shëndetin dhe ushqyerjen e lëkurës
 • Formulë i këndshëm për ndjeshmëri të shtuar
 • Aromë dhe shije delikate
 • E tretshme në ujë (lahet me lehtësi), nuk ngjit, pH i balancuar
 • Delikate me lëkurën
 • I përshtatshëm për përdorim me kondomët e tjerë

Udhëzime mbi përdorimin

Hiqni kapakun dhe hidhni sasinë e dëshiruar në zonat intime të trupit. Ri-aplikoni sa herë të jetë e nevojshme.

Privatësi e plotë e dërgesës
Korrieri nuk është në dijeni të përmbajtjes së dërgesës dhe pakoja është e mbyllur në mënyrë të tillë që asnjë prej produkteve që përmban të mos jetë i dukshëm.
Firma

Durex

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Durex – 2in1 Lubrifikant me Aloe Vera”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART