Duft & Doft – Spray freskues, aromatizues për trup dhe flokë

(Fine Fragrance Hair & Body Mist)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

Hidratoni trupin tuaj me Duft & Doft’s Fine Fragrance Hair & Body Mist për një eksperiencë rifreskuese në çdo kohë, në çdo vend. Sprucojeni kudo për një aromë deilkate, që zgjat. I pasur me çaj jeshil dhe ujë mineral e mban lëkurën dhe flokët tuaj të hidratuar. Nxisni shqisat tuaja me aromën Stockholm Rose.

 • Përmban çaj jeshil, ujë mineral, Agave

 

Agave: përmban minerale dhe nutrientë për një lëkurë më të shëndetshme

 • Ujë i oksigjenuar: Ndihmon në hidratim dhe shpërndan nutrientët më në thellësi të lëkurës
 • çaji jeshil: përmban më shumë vitaminë C se limoni duke ju ndihmuar të rrisni vitalitetin e lëkurës suaj. I përshtatshëm edhe për lëkurat më të ndjeshme.
 • Madonna Lily: Ndihmon në hidratimin e lëkurave të dëmtuara duke dhënë butësi dhe duke rivendosur hidratimin për një kohë më të gjatë
 • Ujë mineral: Plot me minerale ndihmon të qetësojë lëkurën dhe të mbajë balancën e hidratimit
 • Pa benzofenone, Ngjyrues sintetikë, vajra minerale, petrolatum dhe surfaktantë sintetikë.

Info. Shtesë

Firma

Duft & Doft

Forma

Tubet

Mosha

Të gjithë

Sasia

100ml

Aroma

Pink Breeze, Angels Cotton, Blooming Green, ScanDilicious, Chic Inside, Stockholm Rose, Coral Passion, Grace Bouquet, Sugar Delight

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Duft & Doft – Spray freskues, aromatizues për trup dhe flokë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART