Duft & Doft – SalmonVGene™ Hydro Active Mask

780 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Përjetoni inovacionin në trajtimet e fytyrës me maskën Duft & Doft’s SalmonVGene™ Hydro ActiveKjo mikrofibër luksoze vjen e zhytur në një esencë ushqyese e pasur me principe aktive si Omega-3, aminoacide dhe ekstrakt nga vezët e salmonit të cilat përmirësojnë dukshëm procesin rigjenerues të lëkurës. Përbërës të tjerë natyralë si ujë i fermentuar i çajit jeshil (40%), kolagjeni dhe ekstrakti i perlave ofrojnë hidratim intensiv dhe zbardhje të lëkurës.

Për një rigjenerim total të menjëhershëm, kundër rrudhave dhe zbardhues, të gjitha menjëherë. Një nga më të shiturat!

 • Serum 38ml
 • I pasur me Omega-3, ekstrakt nga vezët e salmonit, ujë i fermentuar i çajit jeshil, ekstrakt të perlave, Aloe Vera, kolagjen etj.
 • Pa vajra minerale, paraben, benzophenone, ngjyrues artificialë

Duft & Doft - SalmonVGene™ Hydro Active Mask

Firma

Duft & Doft

Mosha

Të gjithë

Forma

Copë

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Duft & Doft – SalmonVGene™ Hydro Active Mask”

LART