Duft & Doft – Pink Milk Mask (Tone Up + Radiance)

780 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Maska e re Duft & Doft ofron veti zbardhuese, kundër rrudhave dhe tonifikuese për një pamje të freskët dhe që ndriçon si kurrë më parë! Me ekstrakt të proteinave të qumështit dhe perla, kjo maskë në ngjyrë rozë i përshtatet kontureve të fytyrës ndërkohë që lëkura përthith nutrientët e serumit (27ml për çdo maskë). E renditur si maska #1 në Kore. E testuar dermatologjikisht. Koha për ta provuar!
 • 27 ml serum
 • Kompleks zbardhues (Lule të qershisë, Lule Lotus, ekstrakt të zambakut)
 • Për të gjithë tipet e lëkurave
 • Copë ultra fine
 • Tonicitet + Shkëlqim
 • E testuar dermatologjikisht
Firma

Duft & Doft

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Forma

Copë

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Duft & Doft – Pink Milk Mask (Tone Up + Radiance)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART