Duft & Doft – Mini Hand Creams

1,290 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Hidrato dhe rigjallëro duart me aromat e veçanta të Duft & Doft si Stockholm Rose, Pink Breeze, Sugar Delight dhe Sophy Soapy – të gjitha të grumbulluara në një paketim metalik në “mini formate 10ml”. Paketimi ideal për të zbuluar aromat e tua të preferuara.

E pasur me gjalpë Shea dhe Vitaminë E, formula përthithet menjëherë dhe mbron duart duke i lënë të buta, me një aromë fantastike.

 • Gjalpë Shea: I ekstraktuar nga pemët afrikane Shea, gjalpi jonë Shea ofron hidratim që zgjat dhe i shton shkëlqim lëkurës suaj. Gjithashtu ndihmon në parandalimin e dëmtimit të lëkurës nga tharja.
 • Vitamina E: Ofron hidratim dhe ushqyerje të mjaftueshme për një lëkurë të butë.
 • Kolagjeni: Kolagjeni i tretshëm mban hidratimin dhe ofron butësi në lëkurën tuaj. Ndihmon për një efekt kundër rrudhave.
 • Acidi Hialuronik: Me aftesitë e saj të shkëlqyera për të mbajtur hidratimin, Acidi Hialuronik (Hyaluronan) ndihmon në mbajtjen e tonicitetit të lëkurës suaj për një pamje më të re.
 • Pa paraben, benzofenone, ngjyrues sintetikë, surfaktantë, talk, trietanolaminë.
Firma

Duft & Doft

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

10ml, 4 cope

Aroma

Sophy Soapy, Pink Breeze, Stockholm Rose, Sugar Delight

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Duft & Doft – Mini Hand Creams”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART