Duft & Doft – Krem trupi hidratues intensiv

(Stockholm Rose Intense Moisture Body Cream)

This product is currently out of stock and unavailable.

Përshkrimi i Produktit

I pasur me Vajin luksoz të Arganit, Intense Moisture Body Cream ofron hidratim të përditshëm, të thellë që zbut edhe lëkurat më të thata. E lë lëkurën të butë dhe me aromë fantastike! Me vaj të farave të kajsisë me veti zbutëse dhe Aloe Vera. Kjo formulë jo e yndyrshme shkrihet në lëkurë duke dhënë aromë shumë të mirë dhe hidratim që zgjat gjithë ditën dhe gjithë natën.

 

 • I pasur me Vaj Argani, Vaj të farave të kajsisë, Aloe Vera
 • Vaji i farave te Argania Spinosa : permban acide yndyrore esenciale dhe Vitamine E qe ndihmon te zbuse dhe tonifikoje lekuren tuaj.
 • Vaj të farave të Prunus Armeniaca: mbron kundër anti-oksidantëve dhe ndihmon të parandalojë dehidratimin
 • Kolagjen: Kolagjenin i tretshëm mban hidratimin dhe ofron butësi për lëkurën tuaj. Ndihmon në një efekt kundër rrudhave.
 • Acidi Hialuronik: me vetinë e saj të mahnitshme për të mbajtur hidratimin, Acidi Hialuronik ndihmon në qëndrushmërinë e lëkurës tuaj dhe për një pamje sa më të re.
 • Ceramide NP: lipide që kapin lagështinë dhe parandalojnë lëkurën e thatë. Ndihmon të rivendosë barrierën e prishur lipidike të lëkurës si pasojë e plakjes.
 • Pink Breeze krem trupi hidratues intensiv nuk përmban paraben, vajra minerale, benzofenone, ngjyrues sintetike, petrolatum dhe surfaktante sintetike.

Info. Shtesë

Firma

Duft & Doft

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aroma

Pink Breeze, Stockholm Rose

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Duft & Doft – Krem trupi hidratues intensiv”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART