Duft & Doft – Hydra Soother Deep Hydration Mask

(1 përshtypje mbi produktin)

780 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Përjetoni inovacionin në teknologjinë e hidratimit të fytyres me Duft & Doft Hydra Soother! Zgjidhja hidratuese dhe rivitalizuese e thellë mban hidratimin në lëkurë për një efekt të menjëhershëm rigjenerues.

E pasur me Acid Hialuronik me veti hidratuese dhe lifting, Aloe Vera dhe çaji jeshil nxisin hidratimin e lëkurës.

E testuar dermatologjiksht. Jo irrituese.

 • Përmban 30ml serum
 • Për lëkura të ndjeshme dhe të thata
 • E pasur me Aloe Vera, çaj jeshil, Acid Hialuronik 
 • Nuk përmban vajra minerale, paraben, benzofenone ose ngjyrues artificialë
Firma

Duft & Doft

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë

Forma

Copë

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 3
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  100%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Duft & Doft – Hydra Soother Deep Hydration Mask
 • Iljada B.

  Rolin e tij si hidratues e ben shume mire, po cmimi jo i leverdisshem.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART