Duft & Doft – Black Therapy Customized Refining Mask

780 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Maskë rafinuese, e përshtatshme për lëkurat mikse, të yndyrshme dhe sensitive.

Maske e lehtë si mëndafsh e cila pastron në thellësi lëkurën dhe poret, falë përbërësve Glutathione dhe ekstraktin e Camu Camu me veti purifikuese dhe rivitalizuese.

 • E testuar dermatologjikisht.
 • Pa vajra minerale, paraben, benzophenone ose ngjyrues artificialë.
Firma

Duft & Doft

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, Mikse, E yndyrshme

Forma

Copë

Sasia

1

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Duft & Doft – Black Therapy Customized Refining Mask”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART