- 20%

Ducray – Squanorm Locion për zbokthin

Original price was: 2,100 Lekë.Current price is: 1,680 Lekë.

Locioni Squanorm Zinc eliminon zbokthin dhe kruajtjet falë përmbajtjes së zinkut.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Ducray – Squanorm Locion për zbokthin
Locioni kundër zbokthit Ducray Squanorm lehtëson kruajtjen për shkak të zbokthit dhe pastron lëkurën e kokës.

Zbokthi shpesh mund të jetë problem i përsëritur pasi shkaktohet nga disa faktorë. Kur përdoret me ose si një trajtim pasues i shampove kundër zbokthit, locioni i zinkut squanorm ndihmon në eliminimin e zbokthit falë përbërësit të tij aktiv origjinal, Keluamid. Përbërësi tjetër aktiv i locionit, Zink Sulfati, ofron lehtësim nga kruajtja dhe zvogëlon skuqjen e kokës.

Udhëzime për përdorim:

Vendoseni çdo ditë në skalp të thatë ose të lagur dhe masazhojeni butësisht. Mos e shpëlani.

Firma

Ducray

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Aqua, SD Alcohol 39-C (Alcohol Denat) acetamide Mea, Zinc Sulfate, Citric Acid.

Përbërësi kryesor: Zinc Sulfate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ducray – Squanorm Locion për zbokthin”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART