- 20%

Ducray – Squanorm Shampo për zbokth të thatë

Original price was: 2,000 Lekë.Current price is: 1,600 Lekë.

(Squanorm Seches)

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Ducray – Squanorm Shampo për zbokth të thatë

Ducray Squanorm Shampoo Anti-Dandruff është një shampo kundër zbokthit për zbokthin e thatë.

Kjo shampo përmban tre aktivë thelbësorë që veprojnë me shpejtësi dhe qëndrueshmëri në faktorët e ndryshëm që janë burimi i zbokthit të thatë:

– Glikolati i Guanidinës, parandalon formimin e thekonve.

– Glicerinë,vepron për të hidratuar lëkurën e kokës.

– Zink Pyrithione,pastrues aktiv

Ai eliminon gjatë zbokthin e thatë dhe pastron skalpin.

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në një skalp të lagur, masazhojeni butë dhe shpëlajeni.

Aplikojeni përsëri dhe lëreni të veprojë për 2 deri në 3 minuta. Shpëlajeni tërësisht.

Përdoreni 2 deri 3 herë në javë për 6 javë.

Firma

Ducray

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Distearyl Phtalic Acid Amide, Polysorbate 20, Coco-Glucoside, Lauryl Betaine, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Fragrance (Parfum), Glycolic Acid, Guanidine Carbonate, Polyquaternium-10, Polyquaternium-22, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Sodium Hydroxide, Sodium Polynaphthalenesulfonate, Tocopherol, Zinc, Pyrithione. Sans paraben.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ducray – Squanorm Shampo për zbokth të thatë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART