- 20%

Ducray – Squanorm Shampo për zbokth të yndyrshëm

Original price was: 2,000 Lekë.Current price is: 1,600 Lekë.

(Squanorm Grasses)

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Ducray – Squanorm Shampo për zbokth të yndyrshëm

Ducray Squanorm Shampoo Anti-Dandruff Treatment  është shampo trajtimi kunder zbokthit te yndyrshëm.

Kjo shampo përmban 4 aktivitë të domosdoshme për trajtimin e zbokthit vajor:

– Guanadine Glycolate: aktiv reduktues i kerato-s, parandalon formimin e pllakave të zbokthit

– Sabal: rregullon sekretimin e tepërt të sebumit

– Pirokton Olamina: aktiv pastrues

– Bisabolol: qetëson kruajtjen

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në një skalp të lagur, masazhojeni butë dhe shpëlajeni.

Aplikojeni përsëri dhe lëreni të veprojë për 2 deri në 3 minuta. Shpëlajeni tërësisht.

Përdoreni 2 deri 3 herë në javë për 6 javë.

Firma

Ducray

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Salicylic Acid, Sodium Shale Oil Sulfonate, Undecylenamidopropyl Betaine, PEG-18 Glyceryl/Oleate/Cocoate, Benzyl Benzoate, Citric Acid, Coco Glucoside, Crotamiton, Parfum (Fragance), Geraniol, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Palm Glycerides, Citrate, Linalool, Methylisothiazolinone, Piroctone Olamine, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Tocopherol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ducray – Squanorm Shampo për zbokth të yndyrshëm”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART