- 20%

Ducray – Shampo Sensinol për lëkurat e ndjeshme të kokës

Original price was: 1,900 Lekë.Current price is: 1,520 Lekë.

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Ducray – Shampo Sensinol për lëkurat e ndjeshme të kokës

Ducray Sensinol shampo është krijuar posaçërisht për skalpin e ndjeshëm dhe të dobësuar. Sulmet e shumta të jashtme të cilave u nënshtrohen flokët (stresi i ndotjes, produkte jo të përshtatshme apo agresive me skalpin) i dobësojnë ato, dhe çojnë kështu në kruajtje, ndjesi shpimi dhe ndjesi djegieje. Në raste të tilla flokët konsiderohen “të ndjeshme”. Kjo gjendje e ndjeshmërisë së shtuar të flokëve dhe kokës shqetëson më shumë se 40% të njerëzve. Për të qetësuar lëkurën e kokës dhe për të lehtësuar shqetësimet, Ducray ka krijuar Sensinol Shampoo me Polidocanol.

74% e subjekteve që e kanë testuar shampon kanë ndjerë qetësim të menjëhershëm që pas larjes së parë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të lagur, masazhojeni butësisht dhe më pas shplani flokët.

Firma

Ducray

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

200ml

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Zinc Coceth Sulfate, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Laureth-9, Coco-Glucoside, 1.2-Hexanediol,Caprylyl Glycol, Citric Acid, Disodium EDTA, Hydrxoxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium CHloride, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ducray – Shampo Sensinol për lëkurat e ndjeshme të kokës”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART