Zbritje

Ducray – Shampo Extra Doux për përdorim të përditshëm

1,680 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Ducray – Shampo Extra Doux

Falë butësisë së formulës së tij, shampoja Ekstra – e Butë respekton lëkurën e kokës, disiplinon flokët tuaj dhe u jep atyre forcë, bukuri dhe shkëlqim. Formula e saj e biodegradueshme ** është zhvilluar për të minimizuar ndikimin e saj në mjedis. Kjo shampo është e përshtatshme për flokët e të gjithë familjes. Nuk irriton sytë.Fokët tuaj do ta vlerësojnë mjaft bazën larëse të bute të shampos trajtuese EXTRA-DOUX dhe veprimin e saj hidratues (pro-vitamina B5).

 • E përshtatshme për flokët e të gjithë familjes
 • Nuk irriton sytë
 • Formule ekstra-e butë
 • Respekton skalpin, disiplinon flokët dhe rikthen fuqinë, bukurinë dhe shkëlqimin e tyre
 • Formulë e biodegradueshme

Udhëzime për përdorim:

Alpikojeni në flokë të lagur, shkumoni dhe shpëlani flokët. Aplikojeni sa herë të jetë e nevojshme.

0/5 (0 Reviews)

Informacion Shtesë

Firma

Ducray

Mosha

2+

Forma

Flakon

Sasia

200ml, 400ml

Aqua, sodium laureth sulfate, disodium cocamphodiace-tate, decyl glucoside, citric acid, dmdm hydantoin, fragance (parfum), green 3, (ci 42053), lactamide mea, panthenol, polyquaternium 7, propylene glycol, sodium chloride, yellow 10 (ci47005).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ducray – Shampo Extra Doux për përdorim të përditshëm”

LART