- 20%

Ducray – Elution Shampo gjatë ose mbas trajtimit të zbokthit

Original price was: 2,200 Lekë.Current price is: 1,760 Lekë.

Shampo balancuese për tu përdorur në alternim me trajtimet kundër zbokthit

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Ducray – Elution Shampo gjatë ose mbas trajtimit të zbokthi

Ducray Elution Rebalancing Shampoo është një shampo ribalancuese që ndihmon në kufizimin e përsëritjes së zbokthit. Kjp shampo me një bazë pastrimi të butë shoqërohet me përbërës aktivë qetësues dhe pastron butësisht lëkurën e kokës dhe kështu kufizon rrezikun e përsëritjes së zbokthit.

Shpejt, parandalon këto përsëritje, flokët kanë më shumë vëllim dhe janë më të butë.

Mund të përdoret në mënyrë alternative me shampo kundër zbokthit.

Formulë e biodegradueshme, sipas standardit ndërkombëtar OCDE 301B.

Testuar dermatologjikisht.

Udhëzime për përdorim:

Aplikojeni sa herë të jetë e nevojshme, shkumoni dhe shpëlani flokët me ujë të bollshëm.

Firma

Ducray

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

400ml

Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Glycine, Glycerin, Lauryl Betaine, Acrylates Copolymer, Methyl Gluceth-20, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Glycol Palmitate, Glycol Stearate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Panthenol, Pantolactone, Phenoxyethanol, Piroctone Olamine, Silica, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Zinc, Glycinate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ducray – Elution Shampo gjatë ose mbas trajtimit të zbokthit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART