- 20%

Ducray – Shampo Argeal për flokë të yndyrshëm (sebo-absorbuese)

1,440 Lekë

Shampo e krijuar posaçërisht për kujdesin dhe pastrimin e skalpit dhe flokëve te yndyrshëm.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Ducray – Shampo Argeal për flokë të yndyrshëm (sebo-absorbuese)

Ducray Argéal Sebum-Absorbing Shampoo është një shampo e formuluar posaçërisht për kujdesin dhe pastrimin e skalpit dhe flokëve te yndyrshëm. Kjo shampo është e përqendruar fort në Kaolinë (balta e butë), e cila thith butësisht tepricën e sebumit në skalp. Gjithashtu përmban Sabal Serrulata i cili zvogëlon  sekretimin e sebumit.Flokët tuaj të duken më të shëndetshëm dhe plot shkëlqim.Testuar nën kontrollin dermatologjik.

Udhëzime për përdorim:
Aplikohet çdo ditë mbi flokë të lagur, duke e masazhuar me mollëzat e gishtave.
Lihet të veprojë për 3 minuta, dhe më pas shplahet.

Firma

Ducray

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Kaolin, Glycol Palmitate, Cetearyl Alcohol, Hectorite, Citric Acid, Cocamide MEA, DMDM Hydantoin, Parfum (Fragrance), Glycol Distearate, Laureth-10, Methylisothiazolinone, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Sodium Cetearyl Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ducray – Shampo Argeal për flokë të yndyrshëm (sebo-absorbuese)”

LART