- 20%

Ducray – Nutricerat Shampo për flokë të thatë dhe shumë të dëmtuar

1,600 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Ducray – Nutricerat Shampo për flokë të thatë dhe shumë të dëmtuar

Disa flokë janë të thatë nga natyra, pa shkëlqim, të tjerët bëhen të tillë për shkak të “agresorëve të jashtëm” (diellit, erës, ndotjes, ujit të detit, apo pishinës, krehjet e shumta me furçë, shampot e papërshtatshme, permanentet, ngjyrosjet dhe dekolorimet). Ducray Nutricerat Nourishing Repairing Shampoo është një shampo riparuese e formuluar posaçërisht për flokët shumë të thatë, të brishtë dhe të dëmtuar. Kjo shampo falë përbërësit kryesor Beurre d’ Illipe dhe kompleksit rilipidizues të saj ushqen dhe riparon flokët në thellësi, ndërsa siguron butësi dhe shkëlqim. Testuar dermatologjikisht.

Udhëzime për përdorim

Alikoni shampon në flokë të lagur, shkumoni dhe shpëlani flokët. Riaplikoni shampon dhe lëreni për 3 minuta, më pas shpëlani sërish flokët me ujë të bollshëm. Përdoret 2 herë në javë për 6 javë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Ducray

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Mipa, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Propylene Glycol, Shorea Robusta, C12-16 Alcohols, Cocodimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance), Glycol Palmitate, Glycol Stearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrogenated Lecithin, Linalool, Palmitic Acid, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Sorbic Acid, Squalane, Cl 19140, Cl 15985.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ducray – Nutricerat Shampo për flokë të thatë dhe shumë të dëmtuar”

LART