- 20%

Ducray – Nutricerat Maskë flokësh ushqyese për flokë të thatë dhe të dëmtuar

1,840 Lekë 2,300 Lekë

(Nutricerat Masque Ultra Nutritif)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ducray – Nutricerat Maskë flokësh ushqyese për flokë të thatë dhe të dëmtuar

Ducray Nutricerat Nutritive Mask është një përkujdesje që ushqen dhe riparon flokët shumë të thatë, të brishtë, të dëmtuar dhe lehtëson krehjen. Formuluar nga gjalpi Illipe dhe një kompleks rimbushës, ai siguron substanca thelbësore ushqyese për të ndihmuar në rikuperimin dhe mbrojtjen e flokëve. Pasuruar me agjentë mbrojtes siguron butësi, shkëlqim. Tekstura dhe aroma e saj e këndshme premtojnë një kënaqësi të vërtetë të përdorimit.

Udhëzime për përdorim:
Aplikohet pas shampos, lihet 5 minuta, pastaj shplahet me ujë të bollshëm.
1-2 herë në javë.

Firma

Ducray

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

150ml

Aqua, Ethylhexyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Shorea Robusta, C12-16 Alcohols, Caramel, Ceteareth-33, Parfum (Fragrance), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrogenated Lecithin, Isopropyl Alcohol, Linalool, Methylparaben, Squalane, CI 19140, CI 15985.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ducray – Nutricerat Maskë flokësh ushqyese për flokë të thatë dhe të dëmtuar”

LART

×