- 20%

Ducray – Neoptide Locion për rënien kronike të flokëve tek femrat

2,400 Lekë

Locioni Ducray Neoptide është krijuar për të gjitha femrat që kanë probleme kronike me rënien e flokëve duke stimuluar procesin e rritjes së tyre.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Ducray – Neoptide Locion për rënien kronike të flokëve tek femrat

Trajtimi kundër humbjes së flokëve Ducray Neoptide Women është krijuar posaçërisht për të frenuar humbjen kronike të flokëve dhe për të stimuluar rritjen e tyre tek femrat. Ai vepron drejtpërdrejt në gjëndrën e flokëve për të stimuluar fazën anagene (faza e rritjes së flokëve). Falë teksturës së tij të lehtë, depërton lehtësisht, mund të përdoret çdo ditë dhe nuk i bën flokët të yndyrshëm.

Testuar nën kontrollin dermatologjik.

Udhëzime për përdorim:

Aplikoni një herë në ditë, mundësisht në mbrëmje, direkt në të gjithë skalpin e thatë ose të lagur. Masazhojeni derisa të thithet. Mos e shpëlani. Mos e aplikoni në lëkurën e dëmtuar.

Firma

Ducray

Mosha

20+

Forma

Flakon

Sasia

3x30ml

Water (Aqua), Sd alcohol 39-C (alcohol denat), hexylene glycol, ruscus aculeatus root extract (ruscus aculeatus extract) niacinamide, acetyl tetrapeptide-2, artemia extract, benzyl salicylate, butylphenyl methylpropional, citronellol dextran, fragrance (parfum), hexyl cinnamal, limonene, linalool, mentha viridis (spearmint) leaf oil (mentha viridis oil).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ducray – Neoptide Locion për rënien kronike të flokëve tek femrat”

LART