- 20%

Ducray – Melascreen krem kundër fotoplakjes së duarve (SPF 50+)

Original price was: 2,300 Lekë.Current price is: 1,840 Lekë.

Rezultati:Pigmentimi është më homogjen, më i zbehtë. Lëkura është më e butë dhe e tonifikuar.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Ducray – Melascreen krem kundër fotoplakjes së duarve (SPF 50+)

Ducray Melascreen Global Hand Care SPF 50+ rekomandohet për të luftuar kundër fotoplakjes dhe njollave kafe në duar.

Kjo përkujdesje  vepron në të gjitha shenjat e plakjes falë formulës së perqendruar:

 • L-White korrekton njollat kafe, ky bashkim principesh aktive limiton sintezën e pigmenteve përgjegjëse për njollat kafe të lidhura me foto-plakjen.
 • Filtri i diellit SPF 50+ ndihmon kundër foto-plakjes.
 • Acidi Hialuronik hidraton në thellësi duke risjellë shkëlqimin në lëkurë.

Pa paraben. E testuar dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni një ose dy herë në ditë sa herë të jetë e nevojshme në duar. Riaplikojeni shpesh sidomos pas dushit.

Firma

Ducray

Aqua (Water), C12-15 Alkyl Benzoate, Diisopropyl Adipate, Methylene Bis-Benzotriazoyl Tetramethylbutylphenol (Nano), Cetearyl Isononanoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylhexyl Butamido Triazone, Polymethyl Methacrylate, Glycerin, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Potassium Cetyl Phosphate, Decyl Glucoside, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Alcoho, Benzoic Acid, Caprylyl Glycol, Disodium Edta, Fragrance (Parfum), Glyceryl Behenate, Glyceryl Dibehenate, Lecithin, Lepidum Sativum Sprout Extract, Phenoxyethanol, Phenylethyl Resorcinol, Polysorbate 80, Propylene Glycol, Silica, Sodium Hyaluronate, Sodium Polyacrylate, Soy Isoflavones, Tocopheryl Acetate, Tribehenin, Xanthan Gum.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ducray – Melascreen krem kundër fotoplakjes së duarve (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART