- 20%

Ducray – Melascreen Global Serum

Original price was: 5,250 Lekë.Current price is: 4,200 Lekë.

Rezultati:Lëkura është vizualisht më e densifikuar dhe rifiton menjëherë shkëlqimin e saj. Një muaj pas aplikimit, rrudhat dhe njollat janë dukshëm më të reduktuara.

 

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Ducray – Melascreen Global Serum

Ducray Melascreen Global Serum rekomandohet për të luftuar kundër plakjes së lëkurës e lidhur me diellin, njollat e lokalizuara, rrudhat dhe humbjen e tonicitetit.

Ky serum vepron në të gjithë shenjat e plakjes falë formulës së përqendruar:

 • AzelaWhite korrekton njollat kafe
 • Acidi Glikolik zbut relievin e lëkurës, largon qelizat e vdekura
 • Acidi Hialuronik hidraton lëkurën, i jep shkëlqimin e munguar
 • Vitamina E ndihmon në parandalimin e dëmtimit nga radikalet e lira.

Jo komedogjenike. Pa paraben. E testuar dermatologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në fytyrë dhe dekolte. Mbrojeni me kujdes lëkurën nga dielli.

Firma

Ducray

Forma

Shishe me pompë

Sasia

30ml

Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Azelaic Acid, Dicaprylyl Ether, Glycolic Acid, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Dimethicone, Nylon-12, Benzoic Acid, Butylene Glycol, Ceteareth-33, Disodium Edta, Fragrance, Glycine Soja (Soybean) Oil, Hydrogenated Lecithin, Oligopeptide-68, Sclerotium Gum, Sodium Hyaluronate, Sodium Oleate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ducray – Melascreen Global Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART