- 20%

Ducray – Itax Locion për parazitët e kokës

Original price was: 2,400 Lekë.Current price is: 1,920 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Ducray – Itax Locion për parazitët e kokës
Luftojini parazitët  me Lotion antipoux ITAX që respekton lëkurën e ndjeshme të kokës.

ITAX nuk përmban insekticide kimike.Efikasiteti i tij është demonstruar klinikisht *, që nga aplikimi i parë, duke bllokuar rrugët e frymëmarrjes të paraziteve. Parazitët dhe vezët e tyre ngordhin nga asfiksia.

Udhëzime për përdorim:

Spërkaten me ITAX fiokët e thatë dhe lihen të veprojë për 1 orë. Më pas krihen dhe lahen flokët.
Trajtimi përsëritet pas 7 ditesh.

Firma

Ducray

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

75ml

silicone complex oil (resins, oils, silicones): form an occlusive film. Isopropylic alcohol. Without chemical insecticide. Without essential oils.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ducray – Itax Locion për parazitët e kokës”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART