- 20%

Ducray – Hidrosis krem anti-transpirant për duar dhe këmbë

1,440 Lekë 1,800 Lekë

Idikohet për: Duar dhe këmbë që kanë perspirim (djersitje) të tepërt.

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Ducray – Hidrosis krem anti-transpirant për duar dhe këmbë

Kremi Ducray Hidrosis është një krem i krijuar për të luftuar në mënyrë të efektshme djersitjen e tepërt të duarve dhe këmbëve.

I pasuruar me një kompleks sinergjik, ky krem përthith lagështinë, kap aromat (të shkaktuara nga degradimi i djersës nga bakteret) dhe pastron duke ndaluar shumimin e baktereve në sipërfaqen e lëkurës.Efektiviteti që zgjat i këtij kremi ju mbron gjatë gjithë ditës në të gjithë situatat. Me një teksturë kremoze, që nuk ngjit dhe të padukshme është dhe më i rehatshëm në përdorim.Formula e këtij kremi nuk përmban alkol dhe parfum e bën të përshtatshëm dhe për lëkurat më sensitive. I testuar dermatologjikisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni kremin në duar të pastra dhe të thata për 5 ditë, më pas 2-3 herë në javë.

Firma

Ducray

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Aluminium Sesquichlorohydrate,1-2 Hexanediol, Cetereth-20, Triethyl Citrate, Citric Acid, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Lysine, Peg-100 Stearate, Propylene Glycol, Zinc Ricinoleate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ducray – Hidrosis krem anti-transpirant për duar dhe këmbë”

LART

×