- 20%

Ducray – Anacaps Tri Activ, Vitamina për rënien e flokëve

Original price was: 4,100 Lekë.Current price is: 3,280 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Ducray – Anacaps Tri Activ, Vitamina për rënien e flokëve

Nën veprimin e agresioneve të jashtme, flokët tuaj mund të dobësohen dhe të humbasin gjallërinë e tyre. Falë formules së tij origjinale ANACAPS i ofron bulbit piliar dhe matricës së thonjve përbërësit ushqyes themelorë (Vitaminat B3, B6, B8 dhe hekur) që ata të rigjejnë forcën dhe vitalitetin e tyre.

Anacaps falë përbërjes së tij të pasur, ka përfitime të shumta duke përfshirë:

 • Ndihmon në forcimin e rritjes së flokëve dhe thonjve
 • Ndihmon në aktivizimin e metabolizmit qelizor dhe forcimin e strukturës së flokëve
 • Përmirëson rritjen e flokëve dhe vonon shfaqjen e plakjes së parakohshme
 • Kontribuon në përhapjen e qelizave folikulare

Udhëzime për përdorim:
1 kapsulë në ditë shoqëruar me një gotë të madhe me ujë, për 3 muaj.

Firma

Ducray

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

cystine,methionine,Amino acids rich in sulfur,soy isoflavones,Vitamins,zinc,iron

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ducray – Anacaps Tri Activ, Vitamina për rënien e flokëve”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART