- 20%

Ducray – Anacaps Reactiv

Original price was: 4,100 Lekë.Current price is: 3,280 Lekë.

Thonjtë janë më të fortë dhe flokët me më shumë volum.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Ducray – Anacaps Reactiv

Ducray Anacaps Reactiv është një shtesë ushqimore e krijuar specifikisht për fortësinë, rezistencën, volumin e flokëve dhe thonjve.Flokët dhe thonjtë përbëhen nga keratina. Vitaliteti i flokëve dhe funksionimi i rregullt i ciklit të flokut mund të ndikohet nga: lindja e fëmijës, stresi, shoku emocional, ndryshimet stinore, lodhja, mosbalancimi ushqimor.

Ky suplement ushqimor i ofron bulbit të flokut:

 • Biotin që ndikon në mirëmbatjen e flokëve
 • Vitamina B6 kontribuon në sintezën e cisteinës
 • Vitamina B3, B6 dhe hekur ndihmojnë në reduktimin e lodhjes
 • Vitamina E ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një kapsulë në mëngjes me një gotë të madhe ujë. Këshillohet trajtim 3-mujor. Mos e merrni nëse jeni shtatzanë ose duke ushqyer me gji.

Firma

Ducray

Forma

Kapsula xhelatinoze

Sasia

30

Huile d’Onagre (Oenothera Biennis), Gélatine de Poissons*, L-Cystine, L Méthionine, Affermissant : Glycérine (E 422), Sulfate de Fer, Nicotinamide, Acétate de D-Alpha Tocopherol, Arôme, Emulsifiant : Lécithine de Tournesol, Épaississant : Cire d’Abeille Jaune, Colorants : Oxydes de Fer, Dioxyde de Titane, Pyridoxine Chlorhydrate, Biotine.

Méthionine 125 mg, Cystine 125 mg, Fer 14 mg, Vitamine PP 16 mg, Vitamine E 12 mg, Vitamine B6 1,4 mg, Vitamine B8 50µg.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ducray – Anacaps Reactiv”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART