Drasanvi – Vitamin D3 400 IU

1,250 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Drasanvi – Vitamin D3 Kids 400 IU

Vitamina D3 është një vitaminë e tretshme në yndyrë që lëkura jonë e sintetizon kur ekspozohet ndaj dritës së diellit ose nëpërmjet një ushqyerjeje ose plotësimi.

Ndikon në disponimin dhe mirëqenien tonë, si dhe në shëndetin e kockave dhe nyjeve. Për ta asgjësuar atë, është i nevojshëm kontributi i duhur i vitaminës dhe ekspozimi i duhur diellor. Nëse nuk keni asnjë nga dy burimet, mund të zhvillohet një gjendje mangësie.

Udhëzime mbi përdroimin

Rekomandohet të konsumohen 0.4ml (10 pika) në ditë së bashku me vaktet. Mund të merret direkt ose i holluar në ujë apo lëngje të ndryshme.

 • Suplementet ushqimore nuk duhet të përdoren si zëvendësim për një dietë të ekuilibruar.
 • Mos e tejkaloni dozën ditore të rekomanduar shprehimisht.
 • Mbajeni larg fëmijëve më të vegjël.
 • Ruani në një vend të freskët dhe të thatë.
Firma

Drasanvi

Mosha

Fëmijë

Forma

Tableta

Sasia

15ml

Daily dose Vitamin D3 Colecalciferol 4 mg (10 µg) Other Ingredients: Dextrose, Magnesium Stearate, Forest Fruit flavour, Silicon Dioxide and Beetroot powder No artificial colourings or preservatives.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Drasanvi – Vitamin D3 400 IU”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART