Drasanvi – Sananitos Relax

1,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Drasanvi Sananitos Relax

Produkt i bazuar në ekstrakte të standardizuara bimore nga bari i bletë, lulekuqja, tërshëra dhe lule lime.

Për shkak të përmbajtjes së tij në vitaminë B6,  kontribuon në funksionimin normal të sistemit nervor dhe ndihmon në uljen e lodhjes. Bari i bletës kontribuon për të mbajtur një gjumë normal dhe të shëndetshëm. Përveç kësaj, California Poppy kontribuon në promovimin e relaksimit optimal, duke përmirësuar cilësinë e gjumit.

Udhëzime mbi përdorimin 

Për fëmijët mbi 3 vjeç: Të merret 20 ml, dy lugë gjelle në një dozë të vetme në ditë ose mund të ndahet në dy doza, një lugë gjelle 10ml para drekës dhe 10ml tjetër para darkës.

Mund të merret vetëm ose të tretet në ndonjë lëng tjetër.

Firma

Drasanvi

Forma

Shishe

Mosha

3+

Sasia

150ml

Water , Brown Cane Sugar , Fructooligosaccharides 500 mg, Lemon Balm Glycerinated Extract(Leaf) (Melissa officinalis L., Gliceryn 50%)250 mg, California Poppy Dry Extract(Flower) (Eschscholzia Californiana Cham. ,Protopin 0,2%)50 mg, Flavour(Banana Flavour), Preservative(Potassium Sorbate), Oat Dry Extract (Fruit) (Contains Gluten) (Oat sativa L.,10:1)30 mg, Lime Blossom Dry Extract(Inflorescence) (Tilia platyphyllos Scop., Rutin 1%)25 mg, Acid(Citric Acid), Thickener(Xanthan Gum), Vitamin B6(Pyridoxin Chlorhydrate)0,7 mg

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Drasanvi – Sananitos Relax”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART