Drasanvi – Jodur Kaliumi Me Pika

900 Lekë

Kategoria: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Drasanvi – Jodur Kaliumi Me Pika

 • Jodi kontribuon në funksionet normale konjitive
 • Jodi kontribuon në funksionin energjetik normal
 • Jodi kontribuon në funksionin normal të sistemit nervor.
 • Jodi kontribuon në ruajtjen e gjendjes normale të lëkurës.
 • Jodi kontribuon në prodhimin normal të hormoneve tiroide dhe funksionin normal të tiroides.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Foshnjat 0-12 muaj – 5 pika në ditë.
 • Fëmijët mbi 12 muaj – 20 pika në ditë.

Preferohet të merret me vaktet ushqimore.

Kujdes | Kjo është një shtesë ushqimore me bazë mineralesh – Shtesat ushqimore nuk duhet të përdoren si zvëndësues të një diete të ekuilibruar. Mos e tejkaloni dozën ditore të rekomanduar. Mbajeni larg fëmijëve të ruhet në vend të freskët dhe të thatë.

 

 

Firma

Drasanvi

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

15ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Drasanvi – Jodur Kaliumi Me Pika”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART