Dr. Taffi – Cinnamon Essential Oil

1,660 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Dr. Taffi – Cinnamon Essential Oil

Vaj esencial 100% natyral dhe i pastër kanelle. Mund të përdoret për ushqim, për përdorim në kozmetikë – për shembull në vajra masazhi, ose si një aromë për aromaterapi.

Udhëzime mbi përdorimin

 • Për përdorim në ushqime: 1-2 pika të barabarta janë të mjaftueshme për të aromatizuar 100 g / ml ushqim.
 • Për përdorim kozmetikë: përdoreni gjithmonë produktin e holluar.
Firma

Dr. Taffi

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

10ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dr. Taffi – Cinnamon Essential Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART