- 10%

Dr Scholl – Pedimask maskë ushqyese për këmbët me lavandër

Original price was: 750 Lekë.Current price is: 675 Lekë.

(Pedimask Nourishing Foot Mask with lavender)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Dr Scholl – Pedimask Nourishing Foot Mask with lavender

Maska Dr Scholl me lavandër është një maskë hidratuese për lëkurën e thatë të këmbëve. Ofron një përvojë unike të trajtimit, duke i lënë këmbët të buta dhe të mëndafshta.

 • Këmbë të buta në vetëm 20 minuta.
 • Siguron ushqim intensiv të lëkurës së këmbëve.
 • Ofron një ndjenjë hidratimi afatgjatë.
 • Me vaj lavander.

Udhëzime mbi përdorimin

Pastroni këmbët tërësisht. Nxirrni maskat e këmbëve dhe hapini me kujdes. Aplikojini në këmbët e thata. Hiqini pas 20 minutash dhe masazhojeni që të përthithet produkti i mbetur.

Firma

Dr Scholl

Mosha

Të gjithë

Forma

Maskë

Sasia

1 copë

Aqua, Glycerin, Urea, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, PEG-100 Stearate, Caprylic / Capric Triglyceride, Betaine, Ceteareth-25, Phenoxyethanol, Cetyl Angustol, Laval Oil, , Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Allantoin, Niacinamide, Panthenol, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Propylene Glycol, Linalool, BHT, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Limonene, Butylene Glycol, Aloe Barb , Algin, Sodium Citrate, Atelocollagen, Serine, Methylparaben, Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dr Scholl – Pedimask maskë ushqyese për këmbët me lavandër”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART