Dr Scholl – Pedimask Maskë hidratuese për këmbët me 0% parfum

750 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Dr Scholl – Pedimask Nourishing Foot Mask with 0% Perfumes and Dyes

PediMask nga Scholl me 0% Parfum dhe ngjyrues jep një prekje përfundimtare për një rutinë optimale të kujdesit të këmbëve. Përbërësit ushqyes si vaji i kokosit, gjalpi shea dhe panthenol hidratojnë lëkurën për një ndjenjë të qëndrueshme hidratimi.

 • Këmbë të buta në vetëm 20 minuta.
 • Siguron ushqim intensiv të lëkurës së këmbëve.
 • Ofron një ndjenjë hidratimi afatgjatë.
 • Pa parfum dhe ngjyra.

Udhëzime mbi përdorimin

Pastroni këmbët tërësisht. Nxirrni maskat e këmbëve dhe hapini me kujdes. Aplikojini në këmbët e thata. Hiqini pas 20 minutash dhe masazhojeni që të përthithet produkti i mbetur.

Firma

Dr Scholl

Mosha

Të gjithë

Forma

Maskë

Sasia

1 copë

Aqua, Glycerin, Urea, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Stearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, PEG-100 Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Betaine, Ceteareth-25, Cocos Nucifera Oil, Phenoxyethanol, Cetyl Alcohol, Chlorphenesin, Glyceryl Caprylate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Allantoin, Niacinamide, Panthenol, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Propylene Glycol, BHT, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Butylene Glycol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Lactic Acid, Algin, Sodium Citrate, Atelocollagen, Serine, Methylparaben, Citric Acid.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Dr Scholl – Pedimask Maskë hidratuese për këmbët me 0% parfum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART